NASZĄ STRONĘ ODWIEDZIŁO JUŻ

Oferta naszej firmy jest zróżnicowana i dopasowana do każdego klienta.

Zaczynając od wyceny którą wykonujemy bezpłatnie dla naszych klientów, za dojazd na miejsce spotkania oraz omówienie zakresu prac też nie pobieramy żadnych opłat.

Wstępną wycenę możemy dokonać drogą e-mail po przesłaniu zakresu prac lub projektu.

Spotkanie oraz wycena nie zobowiązuje żadnej ze stron do podjęcia współpracy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie podając rzeczywisty czas jaki potrzebujemy na wykonanie usługi. Terminy prac staramy się dostosować do klienta, bo to on decyduje kiedy miały by być wykonane prace. Materiały budowlane jakich używamy są wysokiej jakości w średniej półce cenowej. Organizacja, dostawa, wnoszenie materiałów wliczone jest zawsze w koszt remontu. Wywóz zanieczyszczeń przeprowadzany jest przez firmę utylizującą odpady budowlane.

Do każdego zlecenia podpisujemy umowę która obowiązuje przez okres gwarancyjny 2 lat na prace wykończeniowe  oraz 5 lat na instalacje wodne oraz elektryczne.

 

Co oferujemy w przypadku zainteresowania naszą ofertą:

Jeżeli zdecydują się Państwo na przekazanie prac naszej firmie staniemy na wysokości zadania.

Istnieje możliwość organizacji materiałów wykończeniowych, dowóz oraz rozładunek materiałów takich jak płytki, panele, listwy, armaturę łazienkową czy innych elementów wyposażenia domu czy mieszkania.

Przeprowadzka, oczyszczenie mieszkania ze starych mebli też nie sprawi żadnego problemu.

Nasza projektantka wnętrz gotowa jest w każdym momencie doradzić, wykonać wizualizacje i pomóc w wyborze materiałów wykończeniowych.

Nasi montażyści drzwi wewnętrznych wykonają pomiary, doradzą oraz zamontują drzwi w Państw domu.

Stolarze z którymi współpracujemy wykonają meble pod wymiar, zabudowy kuchenne, szafki do łazienki itp.

Instalator gazowy zrobi przeróbki gazowe, wymianę instalacji oraz w razie potrzeby wykona projekt gazowy oraz próbę szczelności.

Pracujemy z pełnym zespołem specjalistów którzy w razie potrzeby będą do Państwa dyspozycji.

Nie ma remontu w którym tylko bierzemy musimy dać coś od siebie.

Jeżeli nasi klienci mają np. do remontu łazienkę i zdecydują się na nas oferujemy darmową pomoc projektantki wnętrz która poświęci 1,5 godziny i wykona wizualizację w cenie remontu.

Przy większych inwestycjach jak np. remont lub wykończenie mieszkania oferujemy 50% rabatu na usługi projektowe oraz wykonanie wizualizacji wnętrz.

Zlecając nam całość prac remontowo – wykończeniowych na wstępie udzielamy 10% rabatu na usługę na całość prac po czym dalej obowiązuje negocjacja cen kosztorysowych.

Itp.

Kontaktując się z nami nie tracisz.

Zyskujesz jedynie fachowe doradztwo.

Kompleksowe remonty, remonty Poznań, Firmy remontowe Poznań, wykończenia wnętrz Poznań, ekipy remontowe Poznań, Usługi remontowe Poznań, remonty, wykończenia wnętrz, układanie płytek, panele, szpachlowanie, malowanie, Poznań remonty.