Co oferujemy

kompleksowe usługi inwestycji remontowe – wykończeniowe

 

Zainteresowaniem naszej firmy jest przeprowadzanie kompleksowych remontów domów, mieszkań, oraz adaptacja poddaszy w całości. Wykończenie mieszkań w stanie deweloperskim też nie robi dla nas żadnych tajemnic. Nie zapominajmy tak, że o mniejszych inwestycjach jakimi, są remonty łazienek czy też kuchni. Pracujemy w kamienicach, mieszkaniach z wielkiej płyty oraz domach jednorodzinnych. Wszystkie prace wykonujemy na terenie Poznania oraz okolic. Nasz zespół ludzi składa się z osób doświadczonych w danych dziedzinach remontowych wykonujących swoją pracę starannie i dbałościom o szczegóły. W skład zespołu wchodzą: Malarze/Szpachlarze, Płytkarze, instalatorzy wod-kan oraz C.O, elektrycy, Gazownicy z uprawnieniami i inni. Dopełnieniem zespołu są osoby współpracujące z nami mianowicie: Kierownik z uprawnieniami do odbioru mieszkań deweloperskich, Projektantka wnętrz, Stolarze od mebli oraz schodów, Projektant instalacji gazowych. Zajmujemy się organizacją materiałów budowlanych oraz doradzamy w kwestiach technicznych remontu. Nie zajmujemy się wykończeniem obiektowym, wykonujemy jedynie zlecenia pod prywatnych właścicieli mieszkań. Wykonujemy pełen zakres usług wykończeniowych: Wyceny prac dokonujemy na podstawie przesłanego projektu lub zakresu prac przesłanego na adres:

poznanremonty@wp.pl
 

 (wycena wstępna bez oględzin obiektu) lub indywidualnie na mieszkaniu klienta. Każdy dojazd oraz wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca żadnej ze stron. Remonty są naszą pasją więc do każdego zlecenia, podchodzimy indywidualnie, ustalając rzeczywisty czas jego zrealizowania. Zawsze podpisujemy umowę na wykonanie zlecenia wraz z kosztorysem prac co, likwiduje uniknięcie doliczania dodatkowych kosztów podczas remontu. Spotkanie, rozmowa, wizja lokalna obiektu to tylko początek drogi, która nie zobowiązuje żadnej ze stron do podjęcia decyzji, więc jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt

tel:

 691-847-677

e-mail:

poznanremonty@wp.pl
Do każdej usługi oferujemy Państwu pakiet rabatów.

.

NASZĄ STRONĘ ODWIEDZIŁO JUŻ

Wykończenia domów jednorodzinnych
wykończenia mieszkań w stanie deweloperskim

Wykończenia mieszkań oraz domów w stanie deweloperskim to jedne z przyjemniejszych zleceń wykonywanych przez firmy remontowe. Prawidłowa współpraca pomiędzy doświadczonym projektantem wnętrz a firmą wykończeniową to klucz do eleganckiego własnego M. Bogate doświadczenie pozwala nam na spełnienie każdego marzenia nowych właścicieli mieszkań i domów.

oferta naszej firmy obejmuje 10% rabatu przy kompleksowym wykończeniu
dowóz materiałów budowlanych oraz wykończeniowych gratis
w razie potrzeby polecenie firm meblowych, projektanta, stolarza, monterów drzwi

oferta naszej firmy obejmuje 10% rabatu przy kompleksowym wykończeniu
oczyszczenie mieszkania gratis
dowóz materiałów budowlanych oraz wykończeniowych gratis
w razie potrzeby polecenie kuchni na wymiar, montażystów drzwi

kompleksowe remonty domów oraz mieszkań

Kompleksowy remont mieszkań domów oraz indywidualnych pomieszczeń stawia nas przed wyzwaniem. Zaplanowanie takiego remontu wymaga oględzin obiektu i zaplanowanie kolejności prac od naj bardziej ważnych do miej istotnych. Podstawą przy takich remontach jest wymiana instalacji elektrycznej, wodnej a jeżeli będzie to potrzebne modernizacja instalacji gazowej. Kolejne elementy remontu są już dodatkowymi planami jakie chcą wykonać właściciele swoich mieszkań. Z miłą chęcią zaplanujemy kompleksowy remont każdego mieszkania doradzimy na każdym etapie prac.

Oferta naszej firmy obejmuje 10% rabatu przy kompleksowym wykończeniu
oczyszczenie mieszkania lub strychu gratis

Kompleksowe adaptacje poddaszy
Remonty mieszkań w kamienicach

Wszelkie prace związane z adaptacją poddasza muszą być odpowiednio rozplanowane, dlatego warto zaangażować do tego sprawdzoną firmę. Gdy nad całością czuwa inspektor nadzoru, zyskujemy pewność, iż wszystkie czynności wykonywane są należycie. Kompleksowa adaptacja np. starego poddasza poddasza wymaga sporo pracy już od samego początku. Od architekta wnętrz , następnie konserwator zabytków, projekt, pozwolenie na budowę po czym możemy przystąpić do pełnej adaptacji wnętrz.

Remont mieszkania w kamienicy jest czasochłonny i nie tani natomiast efekt sam w sobie bardzo zaskakujący. W takim mieszkaniu możemy użyć pełnej wyobraźni. Sztukateria, cegła, drewno daje nam wspaniałe efekty końcowe. Wysokości pomieszczenia nie kiedy pozwalają nam na wykonanie antresoli lub innego nietypowego elementu wykończeniowe.

 

 

Kompleksowe remonty, remonty Poznań, Firmy remontowe Poznań, wykończenia wnętrz Poznań, ekipy remontowe Poznań, Usługi remontowe Poznań, remonty, wykończenia wnętrz, układanie płytek, panele, szpachlowanie, malowanie, Poznań remonty.

Ogłoszenia na Gumtree