Prace związane z wykończeniem wnętrz są niezwykle istotne. Decydują bowiem o tym, jak w rezultacie prezentuje się efekt finalny. Należy zatem dołożyć wszelkich starań w każdym elemencie, dokładnie rozplanować wszelkie prace oraz użyć odpowiednich materiałów, oraz technik. Zaufało nam wielu Klientów, warto zatem dołączyć do nich już dziś. Spraw sobie tę przyjemność – niech Twoje wnętrza prezentują się niczym te z katalogu. Stosujemy tylko najlepsze materiały wiodących marek, abyś mógł cieszyć się znakomitymi efektami naszej pracy. Remonty Poznań – współpraca z nami to strzał w dziesiątkę! Miło byłoby nam, gdyby Państwo skontaktowali się właśnie z nami celem umówienia się na nie zobowiązujące spotkanie związane z Państwa remontem. Postaramy się spełnić Państwa oczekiwania, doradzić oraz sporządzić rzetelną wycenę prac.

Oferujemy Państwu pakiet rabatów związanych z wykonywaniem naszych usług. Skorzystaj już dziś zanim zrobi to ktoś za ciebie.


NASZĄ STRONĘ ODWIEDZIŁO JUŻ

Wykończenia domów jednorodzinnych
wykończenia mieszkań w stanie deweloperskim

Wykończenia mieszkań oraz domów w stanie deweloperskim to jedne z przyjemniejszych zleceń wykonywanych przez firmy remontowe. Prawidłowa współpraca pomiędzy doświadczonym projektantem wnętrz a firmą wykończeniową to klucz do eleganckiego własnego M. Bogate doświadczenie pozwala nam na spełnienie każdego marzenia nowych właścicieli mieszkań i domów.

oferta naszej firmy obejmuje 10% rabatu przy kompleksowym wykończeniu z możliwością negocjacji
dowóz materiałów budowlanych oraz wnoszenie gratis
w razie potrzeby polecenie firm meblowych, projektanta, stolarza, monterów drzwi

oferta naszej firmy obejmuje 10% rabatu przy kompleksowym wykończeniu
z możliwością negocjacji
dowóz materiałów budowlanych oraz wnoszenie gratis
w razie potrzeby polecenie kuchni na wymiar, montażystów drzwi

kompleksowe remonty domów oraz mieszkań

Kompleksowy remont mieszkań domów oraz indywidualnych pomieszczeń stawia nas przed wyzwaniem. Zaplanowanie takiego remontu wymaga oględzin obiektu i zaplanowanie kolejności prac od naj bardziej ważnych do miej istotnych. Podstawą przy takich remontach jest wymiana instalacji elektrycznej, wodnej a jeżeli będzie to potrzebne modernizacja instalacji gazowej. Kolejne elementy remontu są już dodatkowymi planami jakie chcą wykonać właściciele swoich mieszkań. Z miłą chęcią zaplanujemy kompleksowy remont każdego mieszkania doradzimy na każdym etapie prac.

Oferta naszej firmy obejmuje 10% rabatu przy kompleksowym wykończeniu
Z możliwością negocjacji

Kompleksowe adaptacje poddaszy
Remonty mieszkań w kamienicach

Wszelkie prace związane z adaptacją poddasza muszą być odpowiednio rozplanowane, dlatego warto zaangażować do tego sprawdzoną firmę. Gdy nad całością czuwa inspektor nadzoru, zyskujemy pewność, iż wszystkie czynności wykonywane są należycie. Kompleksowa adaptacja np. starego poddasza poddasza wymaga sporo pracy już od samego początku. Od architekta wnętrz , następnie konserwator zabytków, projekt, pozwolenie na budowę po czym możemy przystąpić do pełnej adaptacji wnętrz.

Remont mieszkania w kamienicy jest czasochłonny i nie tani natomiast efekt sam w sobie bardzo zaskakujący. W takim mieszkaniu możemy użyć pełnej wyobraźni. Sztukateria, cegła, drewno daje nam wspaniałe efekty końcowe. Wysokości pomieszczenia nie kiedy pozwalają nam na wykonanie antresoli lub innego nietypowego elementu wykończeniowe.

 

 

Kompleksowe remonty, remonty Poznań, Firmy remontowe Poznań, wykończenia wnętrz Poznań, ekipy remontowe Poznań, Usługi remontowe Poznań, remonty, wykończenia wnętrz, układanie płytek, panele, szpachlowanie, malowanie, Poznań remonty.

Ogłoszenia na Gumtree