Wycena prac remontowych / umowa oraz gwarancja

Wykonując wizję lokalną obiektu lub otrzymanie wiadomości e-mail przystępujemy do wykonania kosztorysu prac remontowych. Kosztorys oraz wizja lokalna obiektu są całkowicie bezpłatnie i nie ma konieczności podpisywania dalszej współpracy z naszą firmą. W zależności od uzgodnienia z właścicielem lokalu wycena zostaje wykonana z materiałem własnym lub powierzonym przez klienta. Materiały budowlane wyceniane przez nas to materiały brudne ( kleje do płytek / gipsy / płyty Gipsowo – kartonowe itp.) , wywóz zanieczyszczeń budowlanych ( kontenery na gruz / śmieci). Po sporządzeniu wyceny przesyłamy kosztorys prac lub kontaktujemy się bezpośrednio z właścicielem. Mimo to że przy realizacji kompleksowo obiektów proponujemy rabaty, każda wycena podlega dodatkowym negocjacją cenowym. Po akceptacji w każdym przypadku zostaje sporządzona umowa pomiędzy naszą firmą a klientem. Oczywiście warunki umowy też podlegają negocjacją i dajemy możliwość dopisania punktów które chcieli by Państwo żeby taka umowa zawierała. W umowie zawarta jest dwuletnia gwarancja na wykonane usługi remontowo – wykończeniowe.  Gwarancja obejmuje okres od dnia zakończenia umowy przez okres 3 lat i w razie jakiś usterek wynikłych podczas mieszkania staramy się naprawić je w trybie pilnym. Od momentu otrzymania kuczy do momentu oddania ponosimy pełną odpowiedzialność za wszystko co może przydarzyć się na remontowanym obiekcie . 

Wzory umowy oraz wyceny znajdą Państwo u dołu strony.

Ruszajmy w drogę

 

Cennik Usług Remontowych

Każda wycena prac podlega indywidualnej kalkulacji i składa się na nią kilka niezależnych czynników. Po oględzinach lub przesłanym przez Państwa projekcie możemy dokonać kompleksowej wyceny prac związanej  z remontem lub wykończeniem. Każdy klient oraz obiekt jest inny więc wyceny wykonujemy indywidualnie.

Staramy się zadowolić swoich potencjalnych klientów więc po wycenie proponujemy rabaty, możliwość negocjacji cen lub wiele innych dodatkowych usług jak np. dowóz materiałów po za budowlanych  lub np. konsultacja z projektantką wnętrz.

Wykończenia mieszkań w stanie deweloperskim od 20.000 zł

kompleksowe remonty mieszkań od 35.000 zł

remonty oraz wykończenia łazienek od 6000 zł