Nasza firma bardzo wysoko stawia na jakość oraz standard świadczonych usług, bowiem liczy się przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie klientów z uzyskanego efektu końcowego. Pracownicy podejmują się czasem bardzo trudnych, skomplikowanych zadań. Materiał z którego korzysta firma nadaje się idealnie zarówno do wykańczania łazienki jak i kuchni oraz przedpokoju. Wszystkie realizacje wykonywane są z dużą starannością, precyzyjnością, liczy się każdy najdrobniejszy nawet szczegół, a praca wykonywana jest z wielkim zaangażowaniem. Jeżeli poszukujesz doświadczonych pracowników zajmujących się szpachlowaniem, malowaniem, zabudową z płyty G- K, oraz układaniem paneli, ta firma jest Twoim strzałem w 10!

Wykończenia Domów Jednorodzinnych Wykończenia Mieszkań W Stanie Deweloperskim

Wykończenia mieszkań oraz domów w stanie deweloperskim to jedne z przyjemniejszych zleceń wykonywanych przez firmy remontowe. Prawidłowa współpraca pomiędzy doświadczonym projektantem wnętrz a firmą wykończeniową to klucz do eleganckiego własnego M. Bogate doświadczenie pozwala nam na spełnienie każdego marzenia nowych właścicieli mieszkań i domów. Oferta Naszej Firmy Obejmuje 10% Rabatu Przy Kompleksowym Wykończeniu Z Możliwością Negocjacji Dowóz materiałów budowlanych oraz wnoszenie w cenie usługi W razie zainteresowania spotkanie ze stolarzami zajmującymi się kuchniami pod wymiar lub szaf wnękowych.
W razie zainteresowania konsultacja z montażystami drzwi oraz pomiarami.
W razie zainteresowania konsultacja z projektantką wnętrz oraz wykonanie projektu.

Kompleksowe Remonty Domów Oraz Mieszkań

Kompleksowy remont mieszkań domów oraz indywidualnych pomieszczeń stawia nas przed wyzwaniem. Zaplanowanie takiego remontu wymaga oględzin obiektu i zaplanowanie kolejności prac od naj bardziej ważnych do miej istotnych. Podstawą przy takich remontach jest wymiana instalacji elektrycznej, wodnej a jeżeli będzie to potrzebne modernizacja instalacji gazowej. Kolejne elementy remontu są już dodatkowymi planami jakie chcą wykonać właściciele swoich mieszkań. Z miłą chęcią zaplanujemy kompleksowy remont każdego mieszkania doradzimy na każdym etapie prac. Oferta naszej firmy obejmuje 10% rabatu przy kompleksowym wykończeniu z możliwością negocjacji. Dowóz materiałów budowlanych oraz wnoszenie w cenie usługi W razie zainteresowania spotkanie ze stolarzami zajmującymi się kuchniami pod wymiar lub szaf wnękowych.
W razie zainteresowania konsultacja z montażystami drzwi oraz pomiarami.
W razie zainteresowania konsultacja z projektantką wnętrz oraz wykonanie projektu.

Instalacje wodne oraz kanalizacyjne, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje gazowe

Instalacje wodne - kanalizacyjne, centralnego ogrzewania oraz gazowe są bardzo ważne w dzisiejszych czasach.
Dobrze wykonana instalacja to podstawa każdego domu oraz mieszkania. Zapewnia ona brak wilgoci, przecieków oraz dobrze dogrzane mieszkanie.
Dlatego przy kompleksowej wymianie stawiamy na sprawdzone materiały.

Podczas modernizacji lub wykonywaniu nowej instalacji gazowej bezpieczeństwo to podstawa dlatego kompleksowo wykonujemy projekt, odbiory instalacji, kominiarza oraz próby szczelności.
Przed rozpoczęciem prac prac ze starą instalacją zawsze sprawdzamy jej szczelność.


Oferujemy wysoką jakość.
Projekt gazowy / oraz pełną dokumentacje.

Instalacja elektryczna

Wykonanie instalacji elektrycznej jest jednym z kluczowych elementów remontu czy też wykończenia mieszkania. Zajmujemy się pełna instalacją elektryczną. Niekiedy naprawa instalacji w starszych domach nie daje żądanego efektu na potrzeby dzisiejszych urządzeń i trzeba dokonać pełnej modernizacji po instalacje w mieszkaniach którą wystarczy przerobić na potrzeby sypialni, zabudowy kuchennej czy w momencie przenoszenia ścian działowych.
Działając kompleksowo w tym temacie wykonamy różnego rodzaju przeróbki na potrzeby projektu lub wymienimy całą instalacje na nową.


Oferujemy 10% rabaty na wykonanie pełnej instalacji elektrycznej.
Doradzimy w zakresie umiejscowienia punktów elektrycznych.
W razie potrzeby wykonamy projekt elektryczny.

Kompleksowe Adaptacje Poddaszy Remonty Mieszkań W Kamienicach

Wszelkie prace związane z adaptacją poddasza muszą być odpowiednio rozplanowane, dlatego warto zaangażować do tego sprawdzoną firmę. Gdy nad całością czuwa inspektor nadzoru, zyskujemy pewność, iż wszystkie czynności wykonywane są należycie. Kompleksowa adaptacja np. starego poddasza poddasza wymaga sporo pracy już od samego początku. Od architekta wnętrz , następnie konserwator zabytków, projekt, pozwolenie na budowę po czym możemy przystąpić do pełnej adaptacji wnętrz. Remont mieszkania w kamienicy jest czasochłonny i nie tani natomiast efekt sam w sobie bardzo zaskakujący. W takim mieszkaniu możemy użyć pełnej wyobraźni. Sztukateria, cegła, drewno daje nam wspaniałe efekty końcowe. Wysokości pomieszczenia nie kiedy pozwalają nam na wykonanie antresoli lub innego nietypowego elementu wykończeniowe. Oferta naszej firmy obejmuje 10% rabatu przy kompleksowym wykończeniu z możliwością negocjacji.
Dowóz materiałów budowlanych oraz wnoszenie w cenie usługi W razie zainteresowania spotkanie ze stolarzami zajmującymi się kuchniami pod wymiar lub szaf wnękowych.
W razie zainteresowania konsultacja z montażystami drzwi oraz pomiarami.
W razie zainteresowania konsultacja z projektantką wnętrz oraz wykonanie projektu.

Kompleksowe remonty, remonty Poznań, Firmy remontowe Poznań, wykończenia wnętrz Poznań, ekipy remontowe Poznań, Usługi remontowe Poznań, remonty, wykończenia wnętrz, układanie płytek, panele, szpachlowanie, malowanie, Poznań remonty.