Co oferujemy

kompleksowa usługa inwestycji remotowo – wykończeniowych 

 

Zainteresowaniem naszej firmy jest przeprowadzanie kompleksowych remontów domów , mieszkań oraz adaptacja poddaszy w całości.Wykończenie mieszkań w stanie deweloperskim też nie robi dla nas żadnych tajemnic. Nie zapominajmy tak że o mniejszych inwestycjach jakimi są remonty łazienek czy też kuchni. Pracujemy w kamienicach,mieszkaniach z wielkiej płyty oraz domach jednorodzinnych.Wszystkie prace wykonujemy na terenie Poznania oraz okolic. 

Nasz zespół ludzi składa się z osób doświadczonych w danych dziedzinach remontowych wykonujących swoją pracę starannie i z dbałościom o szczegóły. W skład zespołu wchodzą: Malarze/Szpachlarze, Płytkarze, instalatorzy wod-kan oraz C.O, elektrycy, Gazownicy z uprawnieniami i inni.

Dopełnieniem zespołu są osoby współpracujące z Nami mianowicie:  Kierownik z uprawnieniami do odbioru mieszkań deweloperskich,  Projektantka wnętrz, Stolarze od mebli oraz schodów, Projektant instalacji gazowych.

Zajmujemy się organizacją materiałów budowlanych oraz doradzamy w kwestiach technicznych remontu. 

Nie zajmujemy się wykończeniem obiektowym wykonujemy jedynie zlecenia pod prywatnych właścicieli mieszkań. 

 Wykonujemy pełen zakres usług wykończeniowych:

Wyceny prac dokonujemy na podstawie przesłanego projektu lub zakresu prac przesłanego na adres: poznanremonty wp.pl (wycena wstępna bez oględzin obiektu) lub indywidualnie na mieszkaniu klienta. Każdy dojazd oraz wycena jest bezpłatna i nie zobowiązująca żadnej ze stron.

Remonty są naszą pasją więc do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie ustalając rzeczywisty czas jego zrealizowania.

Zawsze podpisujemy umowę na wykonanie zlecenia wraz z kosztorysem prac co likwiduje uniknięcie doliczania dodatkowych kosztów podczas remontu. 

Spotkanie,rozmowa, wizja lokalna obiektu to tylko początek drogi która nie zobowiązuje żadnej ze stron do podjęcia decyzji więc jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt tel: 691-847-677 lub e-mail: poznanremonty@wp.pl

 

Przeprowadzamy do Państwa

Kompleksowe adaptacje poddaszy

Wykończenia domów jednorodzinnych

Kompleksowe wykończenia mieszkań deweloperskich

remonty kuchni oraz Łazienek

NASZĄ STRONĘ ODWIEDZIŁO JUŻ